Bizi Yakından Tanıyın

1950 yılında Ökkeş Seyithanoğlu’nun marangoz olarak üretime başlamasının ardından oğlu Mehmet Seyithanoğlu 1976 yılında SEYİTHANOĞLU AHŞAP’ı kurdu.
İSTANBUL’da faaliyet gösteren SEYİTHANOĞLU AHŞAP işletmesini Hakan Seyithanoğlu üstlenerek 60 yıla yaklaşan tecrübesiyle hız kesmeden ticari faaliyetlerine tam üç nesildir devam ederek müşterilerine bugüne kadar seçkin bir hizmet anlayışı sundu.
Geçmişten gelen tecrübe ve sürekli gelişen iş hacmi, modern ve Avrupa standartlarındaki alt yapısı sayesinde, kuruluşundan bu yana hem yönetim kadrosu hem de personeli ile bir takım halinde çalışarak Amerikan kapı, masif kapı, gömme dolap, ahşap merdiven üretimi ve talebe göre butik üretimler gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek en iyi ürün ve servisle ihtiyaçlara cevap verebilmek, tüm faaliyetlerimizde, müşterilerimize, personelimize, iş ortaklarımıza, toplumsal ilişki içinde bulunduğumuz kişi ve kurumlarla, birlikte kazanmaya yönelik işbirliği ve yardımlaşma ile çözüm üretme anlayışında olabilmek ve beklentilerin de de ötesinde bir hizmet ile kendi alanında kaliteli, saygın, kayıtsız ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, malzemeden isçiliğe her zaman birinci sınıf kalite ile hizmet vermek.

Vizyonumuz

Trendleri ve pazarın değişen koşullarını yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte ürün çeşitliliğini artırarak , kaliteli hizmet sunmak. Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek , sektöründe uluslararası değerde bir marka yaratmak.